cs:spravce:edudb2:uvod

Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
cs:spravce:edudb2:uvod [2019/02/13 21:21]
machv@cesnet.cz
cs:spravce:edudb2:uvod [2019/02/14 07:20] (aktuální)
semik@cesnet.cz [Základní údaje]
Řádek 23: Řádek 23:
 {{ :​cs:​spravce:​edudb2:​priklad-mapa-shade.png?​direct&​400|}} {{ :​cs:​spravce:​edudb2:​priklad-mapa-shade.png?​direct&​400|}}
  
-Sekce Základní údaje je u nových institucí z velké části předvyplněna na základě informací převzatých z CESNET CAAS. Pokud se snažíte zadávat informace o právě registrované instituci, je možné že sekce bude prázdná stejně jako navazující seznam správců. V takovém ​ípadě buď počkejte a nebo vyplňte vše ručně+Sekce Základní údaje je u nových institucí z velké části předvyplněna na základě informací převzatých z CESNET CAAS. Pokud se snažíte zadávat informace o právě registrované instituci, je možné že aplikace editaci odmítne s tím, že musíte počkat na idání organizace do číselníku. Pokud stav trvá déle než den tak nám [[info@eduroam.cz|napište]].
  
 Věnujte péči Informačnímu URL které slouží jak pro vaše vlastní uživatele, tak návštěvníkům. [[info_url|Příklad]] minimalistické stránky nabízíme, nicméně každá instituce si ho musí upravit podle svých potřeb. Věnujte péči Informačnímu URL které slouží jak pro vaše vlastní uživatele, tak návštěvníkům. [[info_url|Příklad]] minimalistické stránky nabízíme, nicméně každá instituce si ho musí upravit podle svých potřeb.
Poslední úprava:: 2019/02/14 07:20