cs:spravce:cat:uvod

Differences

This shows you the differences between two versions of the page.

Link to this comparison view

Both sides previous revision Previous revision
Next revision
Previous revision
cs:spravce:cat:uvod [2019/06/13 07:35]
Jan Tomášek [nastavení EAP profilu]
cs:spravce:cat:uvod [2020/02/24 19:08] (current)
Jan Tomášek [registrace]
Line 11: Line 11:
 Pozvánka vám zajistí přístup do administrativní sekce [[https://​cat.eduroam.org|cat.eduroam.org]]. Pro {{ :​cs:​spravce:​cat:​prihlaseni.png?​linkonly |přihlášení}} použijte: Pozvánka vám zajistí přístup do administrativní sekce [[https://​cat.eduroam.org|cat.eduroam.org]]. Pro {{ :​cs:​spravce:​cat:​prihlaseni.png?​linkonly |přihlášení}} použijte:
   * IdP eduID.cz/​eduGAINu,​ pokud máte na nějakém účet (typicky vysoké školy)   * IdP eduID.cz/​eduGAINu,​ pokud máte na nějakém účet (typicky vysoké školy)
-  * nějakou ​sociální ​idenititu (jako např. ​Facebook) +  * nějakou ​jinou idenititu (Google, ​Facebook, LinkedIn, ...)  
-  * účet ​v CESNET ​CAAS+  * mojeID - zde nejde použít 
 + 
 +===== změna správců ===== 
 + 
 +Kterýkoliv ze stávajících správců může odvolat a pozvat nové správce. Tito správci {{:​cs:​spravce:​cat:​cat.png?​linkonly|pozvaní}} ​"​druhé linii" již nebudou mít možnost pozvat další správce. Pokud se do takové situace dostanete kontaktujte nás na adrese [[info@eduroam.cz?​subject=Pozvanka%20do%20eduroam%20CAT%20-%20REALM|info@eduroam.cz]]. 
 + 
 +Po přihlášení do aplikace cat.eduroam.org {{:​cs:​spravce:​cat:​cat-spravci.png?​linkonly|zvolte tlačítko}} "​Přidat/​Odebrat správce"​ a proveďte potřebnou akci. Pokud potřebujete změnit přihlašovací identitu, např z CESNET ​IdP na sociální identitu tak si můžete poslat novou pozvánku na již jednou použitý email.
  
 ===== prvotní nastavení IdP ===== ===== prvotní nastavení IdP =====
Last modified:: 2019/06/13 07:35